Arūno Tursos klinikoje nauja balinimo lempa

2014-07-03

Per labai trumpą laiką Jūs galite turėti nuostabiai baltus dantis! BEYOND sukūrė šiuolaikinį produktą,kuris nuvalo ne tik danties paviršių, bet ir balinimo metu, balinimo medžiaga, aktyvuoja dantyje esantį deguonį, kuris išvalo iš dentino kanalėlių šlakus (susikaupusius nuo dažančio maisto, gėrimų,spalvotų burnos higienos priemonių) kuo pasekoje dantys šviesėja.

Balinant dantis “BEYOND WhiteSpa” balinimo lempa, balinimo gelis veikiamas aukšto intensyvumo mėlynos šviesos spinduliu. Specialiojo optinio proceso metu pašalinami žalingi infraraudonieji ir ultravioletiniai spinduliai. Balinimas užtrunka apie 1 valandą.

Balinimas šaltos šveisos lempa yra trumpa procedūra be pašalinio poveikio, išbalinanti dantis dviems ir daugiau metų. BEYOND yra pripažintas vienas iš saugiausių ir efektyviausių būdų balinti dantis! Po balinimo šaltos šviesos lempa dantys nubąla dažniausiai 2-5 ir daugiau atspalvių, pagal klasikinę VITA skalę.


Kaina - 650 Lt

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Tam tikrų slapukų naudojimu reikalingas Jūsų sutikimas. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau

Sutinku