DANTŲ LAMINATĖS

Vienas moderniausių, aukščiausią estetikos lygį išgaunančių būdų, kurio metu keramikinės laminatės gaminamos technikų laboratorijose. Joks kitas gamybos būdas negali išgauti tokios natūralios, lengvos ir puikiai prie žmogaus veido bruožų ir kitų dantų tinkančios estetikos.

KADA REIKALINGOS DANTŲ LAMINATĖS?

Šiuolaikiniame pasaulyje graži šypsena yra svarbi. Ji puošia žmogų ir jo gyvenimą. Žmogus, kuris yra laimingas dėl savo šypsenos, daugiau šypsosi, laisviau bendrauja ir labiau pasitiki savimi. Laminatės yra optimaliausias, pažangiausias ir greičiausias būdas šių laikų odontologijoje sukurti gražius dantis, kurie leidžia žmogui drąsiai šypsotis.

Laminatės gali pagerinti Jūsų dantų spalvą, paviršiaus tekstūrą, formą ir padėtį. Naudojant laminates, galima labai tiksliai priderinti atspalvį, jei pakitusi tik vieno danties spalva. Laminatės naudojamos atstatant lūžusius dantis. Laminatėmis galima užpildyti tarpus tarp priekinių dantų. Jei pacientas nepageidauja ortodontinio gydymo, uždėjus laminates, galima atstatyti vientisą, lygų, gražų dantų lanką.

Laminatėmis dengiamas vienas, keli ar visi dantys. Laminatėmis dažniausiai dengiamas visas danties paviršius. Dengiant visų priekinių dantų paviršių ir kuriamos holivudinės šypsenos. Dažnai laminates galima gaminti visiškai negręžiant dantų. Laminatės bėgant laikui visiškai netamsėja. Jos ilgaamžės. Laminatės leidžia išgauti maksimalią estetiką. Laminatėmis padengti dantys atrodo natūralūs ir sveiki.

LAMINAVIMO EIGA

  • Konsultacija - prieš priimant sprendimą dėl dantų gražinimo, rekomenduotina pasikonsultuoti su gydytoju odontologu ir aptarti būtent kokio rezultato norite bei kokios. Jis įvertins bendrą dantų būklę ir galimybes atlikti dantų laminavimą jūsų pageidaujamam rezultatui pasiekti. Jeigu dėl kažkokių priežasčių laminatės yra negalimos, gydytojas parekomenduos kitus estetinio protezavimo metodus.

  • Dantų paruošimas - dantų priekiniai paviršiai yra šlifuojami 0,3-0,5mm. Procedūra atliekama vietinėje nejautroje, taigi skausmo nejausite. Kai kuriais atvejais kai laminatėmis norime keisti tik spalvą, dantų paviršiaus galima visai nešlifuoti. Paruošus dantų paviršius odontologas nuima atspaudus, pagal kuriuos dantų technikų laboratorija gamins laminates.

  • Dantų laminačių gamyba - kiekviena laminatė gaminama individualiai, atsižvelgiant į numatytą spalvą, formą, reljefą ir blizgumą. Dantų technikų laboratorijoje laminačių gamyba trunka iki 10 dienų.

  • Laminačių uždėjimas - laminatės prie dantų paruošto paviršiaus klijuojamos specialiu cementu. Tai atidumo ir kruopštumo reikalaujanti procedūra, klijavimas vyksta po vieną laminatę, išspaudžiant cemento perteklių, kuris sukietinamas apšvietus specialia lempa. Taip išgaunama maksimali estetika ir tvirtumas.

Prieš
Po

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

  • Kiek laiko trunka dantų laminavimo procedūra? Priklausomai nuo planuojamo laminuoti dantų skaičiaus procedūra trunka nuo 1 iki 3 valandų. Kol bus gaminamos ilgalaikės laminatės, jums odontologas uždės laikinas laminates, tam, kad jaustumėtės komfortiškai.
  • Ar yra amžiaus apribojimai dantų laminatėms? Amžiaus apribojimų nėra.
  • Ar laminavimas skausminga procedūra? Procedūra atliekama vietinėje nejautroje, taigi skausmo nejausite. Kai kuriais atvejais kai laminatėmis norime keisti tik spalvą, dantų paviršiaus galima visai nešlifuoti.
  • Kaip prižiūrėti laminuotus dantis? Dantys kurie padengti laminatėmis niekuo nesiskiria nuo jūsų natūralių dantų, tad priežiūra yra tokia pati. Svarbiausia gera higiena: valymas šepetėliu, tarpdančių valymas, skalavimas. Jeigu nutiko taip, kad kandant kietą maistą nuskėlėte ar kitaip pažeidėte laminuotą dantį, kreipkitės į odontologą, tai pataisoma.
  • Kas yra dantų laminatės? Naudojant vieną moderniausių kompiuterinio skenavimo ir modeliavimo programų yra pagaminamos plonos, vos 0,3 – 0,5 mm storio, šviesai pralaidžios, daugiasluoksnės plokštelės, kurios po presavimo yra padengiamos keramika. Dantų technikas individualiai paruošia kiekvieną laminatę, ją apliedamas keramika keletą kartų. Dantų laminavimas – ilgalaikis, tvirtas, maksimaliai estetiškas būdas turėti gražią šypseną.
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Tam tikrų slapukų naudojimu reikalingas Jūsų sutikimas. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau

Sutinku