TIESIOGINĖS ESTETINĖSRESTAURACIJOS

Estetinis plombavimas, tai minimali danties vainiko kietųjų audinių invazija, kuri ypatingai tausoja sveikus audinius. Atskirais atvejais, kai yra ypač kreivi dantys, pakeitę vietą dantų lanke, kartais tenka atlikti ir endodontinį gydymą. Prieš estetinį plombavimą reikalinga profesionali burnos higiena.

KOKIE YRA ESTETINIO PLOMBAVIMO PRIVALUMAI?

Estetinio plombavimo galimybių yra daug – jis gali būti taikomas tada, kai norima maskuoti tam tikrus dantų pažeidimus ar spalvų pokyčius, kai siekiama pagražinti ar pakoreguoti dantų formą, panaikinti esamą tarpą tarp dantų ir kt. Konsultacijoje su gyd. odontologu galėsite gauti pasiūlymus ir atsakymus, ar ši procedūra gali būti pritaikoma.

Estetinis plombavimas yra greitai atliekama procedūra ir greitu rezultatu džiuginanti procedūra. Vieno vizito metu gali būti plombuojami keli dantys, ir iš karto po to galėsite džiaugtis natūralia šypsena.

Estetinis plombavimas yra gana ilgaamžiškas, priklausomai nuo paciento dantų priežiūros po atliktos procedūros. Procedūrą prireiks pakartoti tik po 8-12 metų (žinoma, jei dantys bus tinkamai prižiūrimi).

Estetiškai plombuoti dantys atrodo labai natūraliai, tarsi tikri dantys, tad niekas iš aplinkinių nė neįtars, kad jums buvo atlikta ši procedūra. Parenkama spalva pagal esamus dantis arba pagal paciento poreikius.

Procedūros metu yra tausojami danties audiniai. Tokiu būdu plombuotų dantų priežiūra yra gana paprasta, taigi, tai nesudarys jokių nepatogumų.

Mūsų šypsena - tai vizitinė kortelė bendraujant su žmonėmis. Ji atspindi mūsų socialinę padėtį visuomenėje. Gražūs dantys džiugina ne tik mus, bet ir aplinkinius. Šiuolaikinė odontologija gali sukurti ne tik gražią, bet ir sveiką šypseną. Būtent tai ir siūlo mūsų odontologijos klinika - “Arūno Tursos odontologijos namai”. Kreivi, tamsūs, ne dantų lanke esantys dantys nuo šiol nėra problema. Šiuolaikinės nanotechnologijos padeda sukurti dantų spalvą, paviršiaus mikroreljefą individualiai pagal Jūsų burnos ertmėje esančius dantis. Pakanka vos vieno vizito ir Jūs galėsite džiaugtis balta, sveika bei gražia šypsena. Gydytojas odontologas konsultacijos metu atidžiai ištirs Jūsų gleivinės, šaknies kanalų bei dantų vainikų būklę, išklausys Jūsų pageidavimus bei paskirs Jums patogų laiką estetinio plombavimo-restauravimo procedūrai, po kurio galėsite džiaugtis sveikais ir gražiais dantimis. Kreiviems, ne dantų lanke esantiems dantims, visada pasiūloma gydytojo ortodonto konsultacija, tačiau ne visi pasiryžta šiam ilgam gydymo metodui.

Estetinis plombavimas, tai minimali danties vainiko kietųjų audinių invazija, kuri ypatingai tausoja sveikus audinius. Atskirais atvejais, kai yra ypač kreivi dantys, pakeitę vietą dantų lanke, kartais tenka atlikti ir endodontinį gydymą. Prieš estetinį plombavimą reikalinga profesionali burnos higiena, pacientams pageidaujant ir balinimo procedūros, kurias taip pat galite atlikti odontologijos klinikoje “Arūno Tursos odontologijos namai”.

ESTETINIO PLOMBAVIMO EIGA

  • Gydytojo konsultacija - konsultacijos metu būtų įvertinta dantų būklė bei kiti reikalingi veiksniai. Įvertinus dantų būklę ir nusprendus, kad ši estetinio plombavimo procedūra padės atkurti dantis, yra paskiriamas procedūros laikas.

  • Atliekama procedūra - procedūros metu yra pašalinami pažeisti danties audiniai ir jie atkuriami aukštos kokybės plombinėmis medžiagomis. Procedūros trukmė priklauso nuo estetiškai plombuojamų dantų kiekio.

  • Po procedūrinis rezultato stebėjimas - jei buvo estetiškai plombuojami nulūžę dantys, pacientas per trumpą laiką pripras prie naujo jausmo burnoje. Po dviejų dienų susivienodins plombuotų bei natūralių dantų spalva. Jei pacientas pajuto plombuotų dantų skausmus ar jautrumą, nedelsiant turėtų kreiptis pas gyd. odontologą.

  • Kas metinė patikra -po atliktos estetinio plombavimo procedūros, pacientui reikėtų atvykti ir patikrinti plombuotų dantų būklę kartą į metus, kad būtų atlikta patikra, ir, jei reikia, atliekamas dantų poliravimas arba atkūrimo darbai.

Prieš
Po

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

  • Ar estetinis plombavimas yra skausmingas? Estetinis plombavimas yra įvardijamas, kaip greitas, modernus, neskausmingas bei daug kitų privalumų turintis šypsenos atkūrimo būdas
  • Kaip pasiruošti estetiniam plombavimui? Paprastai ypatingo pasiruošimo nereikia. Prieš atliekant procedūrą rekomenduojama pasidaryti profesionalią burnos higieną – po jos dantys bus kiek šviesesni, taigi, bus atitaikoma reikalinga plombos spalva. Kartais pacientai svarsto atlikti ne tik estetinį plombavimą, bet taip pat ir dantų balinimą, tad svarbu žinoti, kad pastarąją procedūrą reikėtų atlikti dar prieš
  • Kaip prižiūrėti dantis po procedūros? Dieną po plombavimo nevartokite jokių produktų, pasižyminčių dažančiomis savybėmis. Ypač svarbu po šios procedūros dantis valyti tinkamai parinktomis priemonėmis. Geriausias pasirinkimas – abrazyvinių dalelių neturinti dantų pasta ir minkštas (arba labai minkštas) dantų šepetėlis. Siekiant užtikrinti nepriekaištingą burnos ertmės švarą, rekomenduoja naudoti burnos skalavimo skystį. Vis dėlto, po estetinio dantų plombavimo, vertėtų pirmenybę teikti alkoholio neturinčiam burnos skalavimo skysčiui, kadangi šis komponentas gali suminkštinti plombines medžiagas; paskatinti jų pralaidumą bei dehidratacijos procesus. Atsisakykite kieto maisto, kadangi tai didina dantų skilimo tikimybę.
  • Ar po procedūros yra jaučiamas dantų jautrumas? Dantų jautrumas gali tęstis kelias dienas po procedūros. Jeigu jausite stiprius skausmus ir jautrumą, kurie tęsis ilgiau, būtinai apsilankykite pas gyd. odontologą.
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Tam tikrų slapukų naudojimu reikalingas Jūsų sutikimas. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau

Sutinku