Ortodontinis gydymas

Ortodontinis gydymas yra taikomas tiek vaikams, tiek suaugusiems pacientams, kada dantys išdygsta netaisyklingoje pozicijoje, esant netaisyklingam sąkandžiui, veido-žandikaulių sistemos vystymosi sutrikimų korekcijai bei šių ligų profilaktikai.

Net jei tėveliams atrodo, jog jų vaikų dantys yra tiesūs ir estetinių trūkumų nekelia, rekomenduotina konsultacija 6-8m. vaikams, norint išvengti ateityje viršutinio ir/ar apatinio žandikaulių santykio neatitikimo. Nes būtent jauname amžiuje dažnai pakanka ortodontinio gydymo koreguoti netaisyklingą sąkandį (žandikaulių dydžių bei pločių neatitikimus), ko kartais suaugusiems pacientams negalime atlikti be ortognatinės chirurgijos.

Ortodontiniam gydymui amžiaus ribos nėra. Suaugusiems pacientams ortodontinis gydymas atliekamas ne tik koreguojant sąkandį ar tiesinant kreivus dantis, bet taip pat prieš implantacijas, ar estetinį gydymą (estetinį plombavimą ar protezavimą), kai dantys yra "migravę" į senai netekto danties vietą ar tiesiog dantims išdygus netaisyklingoje pozicijoje. Ortodontinis gydymas prieš estetines bei funkcines restauracijas yra būtinas, siekiant idealaus galutinio rezultato - puikios šypsenos, geros funkcijos ir sveiko periodonto.

"Arūno Tursos odontologijos namuose" konsultacijos metu bus išsamiai ištiriama dantų, žandikaulių santykiai, atliekamos rentgenogramos dantų šaknų bei aplinkinio kaulo įvertinimui, pagaminami diagnostiniai modeliai, pagal kuriuos vėliau bus sudaryti gydymo planai bei jų alternatyvos.

Aplankykite mūsų klientų šypsenų galeriją

šypsenų galeriją

gydymas išsimokėtinai

SB lizingas

Mūsų kontaktai

Arūno Tursos odontologijos namai
Žemaitės g. 15, Vilnius, LT-03230
Žiūrėti didesnį žemėlapį

Registracija ir informacija
Tel. +370 656 99994
El. paštas: info@adentis.lt

mūsų kontaktai